Догори

Новини

 • 2024-05-02 12:33:00

  Графік роботи на Великдень

  Бажаємо всім чудово провести Великдень. Команда V-Comp 05.05 йде на дводенні вихідні аби потім повернутись до роботи з новими силами та ідеями. Тож 05 та 06 травня вихідний, з 7 травня працюємо за звичайним графіком з 9 до 19

 • 2024-04-02 11:07:59

  Технічний збій в роботі

  Шановні клієнти, приносимо вибачення за технічний збій на сайті. Наразі наші спеціалісти вже займаються вирішенням цієї проблеми. Про закінчення робіт повідомимо додатково

 • 2023-11-21 18:01:48

  Black Friday у V-comp🔥

  Black Friday у V-comp🔥  Три дні потужних знижок на все з 24.11.22 по 27.11.23 (включно)  Завітай у наш offline магазин за адресою вул. Європейська 8, та купуй все що захочеш за привабливими цінами:  • Знижка 10% на усі но...

читати усі новини

Гарантія

 
 

На всі товари, куплені в нашому магазині, поширюється дія Закону України "Про захист прав споживачів", який набув чинності 13 січня 2006 року. (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12)

 

Куди можна звернутися за гарантією?
Клієнт на вибір може звернутися:
- офіційний сервісний центр;
- компанія, яка продала обладнання;
- виробник;
Офіційний центр обслуговування. Якщо у Вашому місті є офіційний сервісний центр обладнання, що вийшло з ладу, Ви маєте право звернутися безпосередньо до сервісного центру для виконання гарантійних зобов'язань. У разі звернення необхідно надати обладнання з повною комплектацією, заповненим гарантійним талоном (якщо він передбачений виробником), товарним чеком купівлі, паспортом.
Компанія, що продала устаткування, тобто. ми) Ми завжди раді допомогти нашим клієнтам! Якщо у Вас вийшло з ладу куплене у нас обладнання, Ви можете звернутися до нашого магазину (Дніпро, Європейська 8), або надіслати обладнання Новою поштою, заздалегідь узгодивши дані щодо відправки з нашим менеджером з сервісного обслуговування.
Виробник. За гарантійним обслуговуванням Ви маєте право звернутися до виробника. Для цього необхідно написати листа на електронну адресу виробника, вказану на офіційному сайті бренду.
* Хочемо звернутися до Вашої уваги, що найшвидший спосіб обслуговування гарантії відбувається через офіційний сервісний центр.

 

Безкоштовне гарантійне обслуговування
Всі товари представлені в нашому інтернет-магазині мають термін гарантійного обслуговування від 6 місяців (термін гарантії визначається сервісною політикою кожного виробника окремо). Точний термін гарантії зазначено у картці товару. Товари можуть комплектуватись офіційним гарантійним талоном або може використовуватись гарантійний бланк магазину «V-COMP» (у разі, коли гарантія здійснюється за серійними номерами та не передбачається фірмовий гарантійний талон). У разі настання гарантійного випадку, клієнту необхідно зв'язатися з нашим менеджером, який допоможе вирішити поломку, що з'явилася. Гарантія не поширюється на роботу програм та операційної системи. Якщо поломка апаратна, необхідно надіслати Ваше обладнання в наш сервісний центр у Дніпро (докладніше Вам розповість менеджер). Фахівці нашого сервісного відділу діагностують обладнання на заявлену проблему (1-4 робочі дні), після чого несправну запчастину передають офіційному представнику обладнання або в офіційний сервісний центр. Дистриб'ютор / офіційний сервісний центр лагодить або змінює несправне обладнання, далі ми робимо фінальний тест і повертаємо Вам обслуговану за гарантією Вашу техніку. Транспортні послуги сплачує наша компанія! Якщо проблема не в апаратній частині, пересилання оплачує клієнт. Тимчасовий термін перебування устаткування гарантійне обслуговування узгоджується з клієнтом підставі Закону " Про захист прав споживачів " і починає фіксуватися з виявлення поломки, тобто. після тестування нашим сервісним відділом.

Якщо офіційний сервісний центр не може усунути поломку, клієнту буде запропоновано на вибір обмін на аналогічне нове обладнання або повернення коштів згідно з товарним чеком.
 

Обмін та повернення товару належної якості
Відповідно до статті 9 Закону, товар належної якості (без дефектів) може бути обміняний або повернутий до магазину протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо дотримано наступних умов:
- Існують всі документи на товар (інструкції, гарантійний талон, квитанція або товарний чек, що підтверджують купівлю);
- товарний вигляд збережено, тобто. залишилися всі ярлики, упаковка, наклейки та інше приладдя товару в незмінному вигляді;
- Товар не використовувався.
Разом із товаром, клієнт надсилає копію паспорта та письмове звернення про повернення коштів. Від загальної суми купівлі віднімаються транспортні витрати і відповідно до законодавства повертаються кошти на банківський рахунок клієнта.
 
 
Платне післягарантійне обслуговування
По закінченню гарантійного періоду, ми намагатимемося Вам допомогти і полагодити Вашу техніку. Також намагатимемося допомогти у випадках коли товар знято з гарантії, через недотримання умов експлуатації (механічних пошкоджень та ін.). Докладніше уточнюйте у нашого менеджера з сервісного обслуговування.

 

Що робити при виявленні дефектів?
Надати товар до офіційного сервісного центру відповідного виробника. Сервісний центр безкоштовно здійснить діагностику товару та видасть один із трьох можливих висновків:
- обладнання має механічні ушкодження (дія гарантії припиняється)
- обладнання не має механічних пошкоджень та підлягає гарантійному ремонту (сервісний центр приймає товар на гарантійний ремонт)
- обладнання не має механічних пошкоджень і не підлягає ремонту (покупець звертається до нашої компанії з обладнанням та укладанням сервісного центру, після чого на вибір клієнта зможемо зробити заміну на новий аналогічний товар, або зробити повернення грошей за покупку)

 

О Магазине

Интернет-магазин v-comp.com.ua – всеукраинский магазин компьютерной техники и комплектующих, в котором без труда Вы сможете найти подходящий Вам компьютер с минимальной стоимостью. Посетив наш интернет-магазин, Вы сможете приобрести компьютеры и комплектующие, которые есть у нас в наличии или осуществить их заказ. И в кротчайшие сроки Мы доставим товар приглянувшийся Вам.
В базе электронного магазина v-comp.com.ua представлены тысячи актуальных товаров компьютерной техники: ноутбуки, мониторы, мыши, клавиатуры, материнские платы, процессоры; для работы с интернетом: сервера, модемы, роутеры, свич-кабеля, обжимные; для игр, отдыха и развлечений: суперовые gamebox сборки, game игровые видеокарты; для компании, офиса - офисные сборки. Мы подберем под Вас удобные недорогие компьютеры по Вашим целям и сделаем хорошие скидки, при оформлении покупки большого количества компьютеров.
Ваша модель компьютера устарела, мы поможем модернизировать устаревшее оборудование. Подберем для Вас наилучшие компьютерные комплектующие по низким ценам. Наша команда Интернет-магазина v-comp.com.ua соберет для Вас любую сборку по Вашим потребностям, а случае, если Ваш компьютер, ноутбук, материнская плата, принтер, сканер, копир, МФУ или другие составные части вышли из строя, поломались. Не беда! Мы выявим проблему, починим, произведем ремонт или заменим деталь, оборудование на новое. И все это в одном месте, не нужно обходить большое количество магазинов, сервисных центров, ждать по две, три недели. Компьютерный Интернет-магазин v-comp.com.ua