Догори

Новини

 • 2024-05-02 12:33:00

  Графік роботи на Великдень

  Бажаємо всім чудово провести Великдень. Команда V-Comp 05.05 йде на дводенні вихідні аби потім повернутись до роботи з новими силами та ідеями. Тож 05 та 06 травня вихідний, з 7 травня працюємо за звичайним графіком з 9 до 19

 • 2024-04-02 11:07:59

  Технічний збій в роботі

  Шановні клієнти, приносимо вибачення за технічний збій на сайті. Наразі наші спеціалісти вже займаються вирішенням цієї проблеми. Про закінчення робіт повідомимо додатково

 • 2023-11-21 18:01:48

  Black Friday у V-comp🔥

  Black Friday у V-comp🔥  Три дні потужних знижок на все з 24.11.22 по 27.11.23 (включно)  Завітай у наш offline магазин за адресою вул. Європейська 8, та купуй все що захочеш за привабливими цінами:  • Знижка 10% на усі но...

читати усі новини
Наша компанія співпрацює з юридичними особами за такими напрямами:
- Продаж комп'ютерної техніки за рахунком
- Участь закритих та відкритих тендерах
- Продаж комп'ютерної техніки за договором
- Ремонт техніки нашим сервісним центром
 
Продаж комп'ютерної техніки
Якщо у Вас є потреба в покупці техніки з ПДВ або без ПДВ, наш менеджер з корпоративного сектору оформить Вам рахунок на позиції, що Вас цікавлять. На сайті вказано ціни для роздрібного покупця за готівку. При виставленні рахунку вартість техніки може трохи змінитися. Для отримання точної вартості позицій, що Вас цікавлять, необхідно оформити замовлення на сайті через «Кошик». У примітці вказати назву організації та код ЄДРПОУ, також вкажіть Ваше ім'я, телефон та електронну пошту. Після чого найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер та оформить Вам рахунок на замовлені позиції, а також обозначить терміни поставки та відповість на інші питання.
Також Ви можете надіслати Ваш запит для розрахунку вартості техніки нам на пошту o.ryabiy@v-comp.com.ua, в листі вкажіть назву Вашої організації, код ЄДРПОУ, Ваше ім'я та номер телефону.
Якщо позицій, що Вас цікавлять, немає на нашому сайті, відправте специфікацію нам на пошту o.ryabiy@v-comp.com.ua ми відшукаємо потрібніі позиції, або запропонуємо аналоги.
* Виставляємо рахунки на суму від 300 грн.
Оформлений рахунок діє три дні, після цього терміну він стає недійсним і його необхідно перевиставити.
Після оплати за рахунком, прохання написати листа про оплату та вкласти в електронному вигляді доручення на отримання товару, на підставі якого ми зможемо заздалегідь підготувати Вам документи.
В день, коли кошти оплати зайдуть на наш рахунок, менеджер зв'яжеться з Вами та інформує про надходження оплати, також обумовлює терміни переміщення товару на точку видачі (Дніпро, Європейська 8, V-COMP), або відправлення замовлення кур'єром. На цей момент ми вже повинні отримати від Вас Вас довіреність (електронною формою) на пошті o.ryabiy@v-comp.com.ua.
При видачі товару Вам також видадуть документи: оригінал рахунку та видаткову накладну, яку Вам необхідно підписати при отриманні товару.
Після чого угода вважається закритою і ми будемо раді співпрацювати щодо нових поставок!
Якщо Вам сподобалося працювати з нами, будемо раді укласти з Вами договір про співпрацю.
 
Участь у тендерах закритих та відкритих
Надсилайте Вашу пропозицію на участь у тендері на пошту o.ryabiy@v-comp.com.ua
У листі вкажіть специфікацію тендеру, умови участі, договір, назву Вашої організації, код ЄДРПОУ, дату проведення тендеру, Ваше ім'я та номер телефону. Наш менеджер опрацює Ваш запит та зв'яжеться з Вами для з’ясування деталей.
Наша компанія тимчасово не бере участі у тендерах із держ. установами.
За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами на сайті, під час дзвінка попросіть з'єднати Вас з менеджером з корпоративних продажів.
 
Підпишемо договір із Вашою організацією!)
З метою фіксації всіх умов співпраці будемо раді укласти договір на постачання техніки або сервісне обслуговування з Вашою організацією. Наша компанія працює з великою кількістю відомих компаній та має великий «портфель» виконаних договорів, що дозволяє нам впевнено виконувати зобов'язання незалежно від суми угоди.
Для укладання договору про співробітництво необхідно надіслати документи Вашої організації нам на пошту  o.ryabiy@v-comp.com.ua. У листі необхідно вказати Ваше ім'я, номер телефону (для уточнення деталей), прикріпити копію реєстрації організації, копію платника ПДВ (якщо Ваша організація є платником ПДВ), специфікацію на постачання. Наш менеджер заповнить договір та надішле Вам на погодження. Після затвердження договору, можемо приступати до щільного співробітництва! Можно укласти договір на закупівлю або договір на тимчасовий період, зазвичай 1 рік з подальшою пролонгацією за необхідністю. Перед отриманням товару необхідно надіслати нам на електронну пошту o.ryabiy@v-comp.com.ua довіреність на отримання замовлення. Наш менеджер підготує всі необхідні документи, які підписуються під час видачі замовлення. При укладанні договору на сервісні роботи, наша компанія виконує ремонт Вашої техніки та надає акт виконаних робіт. Будемо раді розпочати прозору та чесну співпрацю з Вашою організацією.
 
Ремонт техніки нашим сервісним центром
Після виконання робіт з ремонту техніки, нашим сервісним центром, Ви можете сплатити за виконані послуги безготівковим платежем (з ПДВ, або без ПДВ). Для цього необхідно повідомити менеджера з ремонтів, про форму оплати. На пошту o.ryabiy@v-comp.com.ua необхідно надіслати листа, у листі вкажіть назву Вашої організації, код ЄДРПОУ, Ваше ім'я та номер телефону. По закінченню виконання робіт менеджер відправить Вам рахунок на оплату. При видачі техніки з ремонту Вам нададуть акт виконаних робіт.
 

О Магазине

Интернет-магазин v-comp.com.ua – всеукраинский магазин компьютерной техники и комплектующих, в котором без труда Вы сможете найти подходящий Вам компьютер с минимальной стоимостью. Посетив наш интернет-магазин, Вы сможете приобрести компьютеры и комплектующие, которые есть у нас в наличии или осуществить их заказ. И в кротчайшие сроки Мы доставим товар приглянувшийся Вам.
В базе электронного магазина v-comp.com.ua представлены тысячи актуальных товаров компьютерной техники: ноутбуки, мониторы, мыши, клавиатуры, материнские платы, процессоры; для работы с интернетом: сервера, модемы, роутеры, свич-кабеля, обжимные; для игр, отдыха и развлечений: суперовые gamebox сборки, game игровые видеокарты; для компании, офиса - офисные сборки. Мы подберем под Вас удобные недорогие компьютеры по Вашим целям и сделаем хорошие скидки, при оформлении покупки большого количества компьютеров.
Ваша модель компьютера устарела, мы поможем модернизировать устаревшее оборудование. Подберем для Вас наилучшие компьютерные комплектующие по низким ценам. Наша команда Интернет-магазина v-comp.com.ua соберет для Вас любую сборку по Вашим потребностям, а случае, если Ваш компьютер, ноутбук, материнская плата, принтер, сканер, копир, МФУ или другие составные части вышли из строя, поломались. Не беда! Мы выявим проблему, починим, произведем ремонт или заменим деталь, оборудование на новое. И все это в одном месте, не нужно обходить большое количество магазинов, сервисных центров, ждать по две, три недели. Компьютерный Интернет-магазин v-comp.com.ua